Koberce

 • Tradiční čištění vlněných koberců. Recept až z orientu.

  Dejte si vyčistit špinavý koberec a my Vám vrátíme jen koberec. Naprosto čistý.

  Letní akce do konce srpna!
  1 koberec za 490 Kč/m2 + 1 koberec zdarma

  koberec
 • interier

  Čalounění

  Čisté pohodlí. Jen u nás.

 • Čištění koberců

  Vyčistíme Vám koberce tak, že budou jako nové.

  bavlna bavlna bavlna
Vlněné koberceVlněné koberce Hedvábné koberceHedvábné koberce Kusové koberce syntetickéKusové koberce syntetické Pokládkové kobercePokládkové koberce Čalounění Čalounění

Vlněné koberce

Tyhle krásné kousky Vám vydrží celá léta. Chce to ale občasnou údržbu. Vlněné koberce můžete luxovat po směru chlupu. S větším čištěním Vám rádi pomůžeme. Lidé v Premiere Prague už vědí, že některé koberce jsou náchylné na rozpití barev, či to, že podlepené koberce se čistí jinak. Premiere Prague je jedinou společností v České republice, jenž čistí kusové koberce ručně v přizpůsobených nádržích stejně jako v zemích proslulých jejich výrobou. Přidání výživy pro vlákno je tečkou za celým procesem.

Výživa vlněného vlákna

Díky těmto praktikám dokážeme velmi špinavé koberce vyčistit tak, že budou absolutně zbaven prachu a dokonce bude i oživeno vlněné vlákno lanolinovou kůrou, v níž se koberec impregnuje. Vlákno koberce je tak regenerováno a koberec působí i nadále svěže, jako když byl nový.

Premiere Prague díky požadavkům na regeneraci koberce, vyrábí vlastní lanolinovou impregnaci. Tento propracovaný postup čištění nás odděluje od ostatních.?

Hedvábné koberce. Je to grandiózní dílo na celý život. A celý život Vám vydrží.

Vložte svůj koberec do zkušených rukou. Tyhle kousky u nás čistí jen experti. Je to týmová práce lidí, kteří pro to mají cit. Hedvábí je jedním z nejvíce savých materiálů. Nevhodným čištěním má při sušení koberce sklony tvrdnout a hnědnout. Máme s tím zkušenosti, proto víme jak tomu předejít. Základní postup čištění je čištění hedvábného koberce hutnou suchou mýdlovou pěnou. Detaily se občas liší. A to je právě to umění

Vše je v přírodě

Používáme výhradně přírodní čistící prostředky. Koberec i přesto bude vonět.

Kusové koberce syntetické. Asi se Vám líbil... chceme aby se Vám líbil i nadále.

Někteří lidé si myslí, že to stačí „jen přejet“. My chceme Vaši spokojenost z naší práce. Od našich začátků se mnoho změnilo a nyní Vám nabízíme takové čištění kusových koberců, že si ho mohou dovolit i alergici. Základem naší práce je koberec zbavit prachu, oživit barvu a případně odstranit žvýkačky.

Klepání koberců

Používáme výhradně elektrický klepač Rainbow. Zbaví koberec velkého množství pevných nečistot již v první části celého čištění.

Pokládkové koberce. Hloubkové čištění koberců. Vždy Vás nadchne.

Ačkoli chcete vyčistit jen obyčejný koberec, obyčejné čištění nestačí. Koberec čistíme u Vás. Nejdříve ho vyklepeme elektrickým klepačem Rainbow, tím jej zbavíme mechanických nečistot. Pak přichází na řadu mokré čištění koberce pračkou na koberce. S Vaším kobercem vůbec nehýbeme i přesto opět zazáří.

Klepání koberců

Použití elektrického klepače v sestavě s Rainbow je naší vizitkou. Není to jen černá voda v nádobě po suchém vyklepání koberce. Jsou to veškeré organické nečistoty, jenž se v koberci usadily. Představuje tak ohromující výsledky již v první fázi čištění.

Čalounění. Příjemné posezení. Jen u nás.

Sedačky postupem času nemusí působit svěže. Nechte si ji vyčistit. Oživením čalouněného nábytku opět získáte pocit voňavého domova.

Kožené čalounění

Nyní čistíme i kožené sedací soupravy. Používáme k tomu šikovné ruce a profesionální přípravky vhodné k čištění kůže. Od 850,-