Ceník služeb pro automobily

Ochrana laku

Voskování karoserie

(Ruční naleštění zánovního/udržovaného laku do vysokého lesku voskem Riwax Titan Wax s dlouhotrvající ochranou proti povětrnostním vlivům)

Od 1290,-

Renovace laku

(Rozleštění zvětralého nebo poškrábaného laku do vysokého lesku a ruční naleštění voskem Riwax Titan Wax do oslnivého lesku a s prohloubením barvev. Zaručuje dlouhotrvající ochranu proti povětrnostním vlivům)

Od 3900,-

Odstranění polepu z vozu

(Odstranění celopolepu z vozu, začištění od lepidla, ruční mytí vozu s voskem ,,Protector“ a vysušení, mytí podběhů a vyčištění disků, oživení pneu.)

Od 8900,-

Transport automobilu

Jedno/obousměrný transport automobilu

Od 182,-

Čištění aut

Start (interiér)

Luxování interiéru i kufru, čištění a ošetření plastů/kůže, vyčištění výdechů vzduchotechniky, čištění skel a zrcátek uvnitř i vně.

990,-

Basic (komplet)

Luxování interiéru vozu, čištění a ošetření plastů, umytí mezidveřních prostor, čištění skel uvnitř i vně včetně povrchové úpravy „tekuté stěrače“ a vyleštění, ruční mytí vozu s voskem ,,Protector“ a vysušení, mytí podběhů a vyčištění disků, oživení pneu, kontrola a doplnění kapaliny do ostřikovačů.

1290,-

Standart (komplet + tepování sedaček)

Luxování interiéru vozu, ošetření plastů/kůže, umytí mezidveřních prostor, tepování sedaček/ impregnace kožených sedaček, čištění skel uvnitř i vně včetně povrchové úpravy „tekuté stěrače“ a vyleštění, ruční mytí vozu s voskem ,,Protector“ a vysušení, mytí podběhů a vyčištění disků, oživení pneu.

1690,-

Plus (komplet + tepování)

Luxování interiéru vozu, hloubkové vyčištění a impregnace plastů/pryže/kůže v celém voze, tepování celého vozu a sedaček/ impregnace kožených sedaček, vyčištění mezidveřních prostor, čištění oken a zrcátek uvnitř i vně včetně povrchové úpravy „ tekuté stěrače“ a vyleštění, ruční mytí vozu s voskem ,,Protector“ včetně vysušení, mytí podběhů a vyčištění disků, oživení pneu.

2688,-

Premium (komplet + tepování + ruční voskování + extra detaily)

Kompletní čištění interiéru a exteriéru vozu včetně nepatrných detailů, Ruční voskování karoserie vozu voskem ,,Titan Wax“ (ochrana laku až 12 měsíců), ošetření vnějších plastů (Tento balíček zahrnuje všechny předešlé balíčky se zaměřením na nenápadné detaily a obnáší další položky, které v předešlých balíčcích nenaleznete).

3960,-

Samostatné služby

Kompletní tepování vozu

(sedačky, koberec ve voze, koberečky, kufr, čalounění zdveří)

1590,-

Tepování sedaček

(důkladné vyčištění sedaček v osobním voze včetně fleků)

888,-

Tepování koberečků

30,-/ks

Tepování koberce ve voze

540,-

Tepování čalounění dveří

444,-

Tepování kufru

240,-

Čištění stropu

490,-

Luxování interiéru

Vyluxování celého interiéru včetně kufru

180,-

Transport automobilu

 

Za 183,-

Ceny jsou včetně DPH (21%).